Hotele

SLEEP&GO (50 – 200 PLN)

Sleep&Go to nowy obiekt hotelarski znajdujący się na terenie klubu Prive. Jednorazowo może przyjąć 42 Gości. Oferujemy osiemnaście pokoi o wysokim standardzie w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz przestronne apartamenty. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę wyposażoną w natrysk, toaletę, umywalkę oraz duże lustro. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, biurko, krzesełko, lampka, pojemna szafa, telewizor LCD oraz zestaw ręczników.  Wszystkie pokoje są komfortowe a użyte materiały wykończeniowe są wysokiej jakości. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy. Przy obiekcie znajduje się ogrodzony, całodobowo monitorowany parking. 

ADRES: PLEBISCYTOWA 43

1 minuta pieszo SLEEP&GO

ZAMEK LUBLINIEC (250 – 900 PLN)

Hotel Zamek Lubliniec mieści się w odrestaurowanych wnętrzach XIV wiecznego Zamku.
Połączenia nienarzucającej się nowoczesności z zabytkowymi elementami z materiałów najwyższej jakości.
Do dyspozycji naszych Gości oddaliśmy 45 komfortowo wyposażonych pokoi, restaurację z wyśmienitym menu europejskim, stylowy bar oraz dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne.
Obsługa na najwyższym europejskim poziomie, dyskrecja i elegancja to powody do dumy dla nas oraz gwarancja zadowolenia naszych Gości.
Wszystko to ulokowane w samym środku zabytkowego parku z dwoma ogromnymi tarasami tak, by móc w spokoju rozkoszować się urokami przyrody i zrelaksować się po dniu spędzonym.

ADRES: GRUNWALDZKA 48

16 minut pieszo / 6 min autem Zamek Lubliniec

ALHAR (180 – 380 PLN)

Hotel Alhar to wysokiej klasy hotel trzygwiazdkowy, który łączy w sobie styl, nowoczesność i luksus.  Jego kameralna atmosfera, piękne wnętrza oraz dbałość o detale sprawiają, że jest jedyny w swoim rodzaju. Oprócz luksusowego wypoczynku, Hotel Alhar  oferuje swoim gościom  ucztę dla podniebienia w Hotelowej Restauracji, której kulinarne przysmaki zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 przestronne pokoje i apartamenty zaprojektowane i umeblowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W doborze wyposażenia wykorzystaliśmy produkty najbardziej uznanych światowych marek.

ADRES: LISOWICKA 25

27 minut pieszo / 6 min autem ALHAR

OŚRODEK SZKOLENIOWO - REKREACYJNY STRZELNICA (200 – 700PLN)

Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny "Strzelnica" znany jest już miłośnikom myślistwa. Zyskuje jednak nowy kształt, który zaspokoi potrzeby zarówno współczesnych miłośników tej formy spędzania wolnego czasu, jak i tych, którzy poszukują niebanalnych form wypoczynku. Do dyspozycji gości zostają oddane: hotel i restauracja, chata grillowa, dwa pola paintballowe, tor gokartowy oraz główna atrakcja - strzelnica myśliwska z rubieżami strzeleckimi.  Wszystko to na terenie o powierzchni 7,5 hektara, położonym najwyżej w okolicy - na Górce Kochcickiej (280 m n.p.m.). Komfortowe wyposażone pokoje hotelowe, w których będziesz mógł odpocząć po dniu pełnym atrakcji i nabrać sił na kolejny dzień.

ADRES: LUBLINIECKA 9, KOCHCICE (ok. 3km od Lublińca)

47 minut pieszo / 10 min autem OSR Strzelnica